ÖVRIGT / Teknika / Ram 7563027
*
nr 756 3027
Ram
med tryck, ramens innermått: 80x60
Utrop:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 april 2012
kl 19:09:03
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram tecnica teknika tryck
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:32
-
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:29
-
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:04
*
Ram
nr 756 3027
Ram
med tryck, ramens innermått: 80x60
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 30 april 2012 |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram tecnica teknika tryck
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:32 -
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:29 -
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:04